Transparent Dil Mobil Uygulaması

Hareket halindeyken hızlı öğrenebilirsiniz!

Transparent Dil online hesabınızı içeren Transparent Dil mobil uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları takip ediniz. Hareket halindeyken hızlı öğrenebilirsiniz!!

1. Adım

Transparent Dil online hesabınızla giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan “Go Mobile” butonuna tıklayınız.

2. Adım

Transparent Dil mobil uygulamasını akıllı telefonunuza veya tablet indirmek için talimatları gözden geçiriniz. Bu, size mobil uygulamada kullanmak için bir kod verecektir.

3. Adım

Android için: Google Play sanal mağazasından “Transparent Language” adıyla arama yapınız ve uygulamayı indiriniz.

iOS için: iPad cihazınızdan App Store uygulamasına gidiniz. Uygulama arama bölümüne “Transparent Language for iPad” yazarak arama yapınız ve “İndir” butonuna tıklayınız. iPhone cihazınızdan App Store uygulamasına gidiniz. Uygulama arama bölümüne “Transparent Language” yazınız ve “İndir” butonuna tıklayınız.

Uygulama indirilip kurulduktan sonra uygulamayı açınız, Transparent Dil Online üzerindeki “Go Mobile”bölümünden aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Kullanıcı adı ve şifresinin nasıl alındığına 2. adımdan bakabilirsiniz.